• Strona główna
 • Społeczność
 • Zdjęcia
 • Bazarek
 • Ruletka
 • Zaloguj
 • Podobne wpisy
  Marrylou1

  ponad 3 lat temu

  Hey. Jakie są wasze najskrytsze fantazje zwiazane z tematem DL? #pytanie

  9 0
  LittleViki

  ponad 5 lat temu

  Hej niestety dalej szukam tatusia ddlg. Jak narazie na znajomość wirtualna,ale w przyszłości można nawet się spotkać. Interesuje się jazda konna rysowaniem bmx kiedyś tańcem itp. Nie mam jeszcze żadnych akcesoriów. Wiktoria 16. #ddlg #szuka...

  10 0
  0kacper.abdl9

  6 miesięcy temu

  Cześć jakie pieluchy wybrać teny czy seni #tena#pieluchy

  2 0
  anonimus ponad 3 lat temu

  Hejka wszystkim!

  Wczoraj dostałem paczkę z zamówionymi pieluszkami ABDL od Little For Big i postanowiłem zdać relację z noszenia ich. Postaram się wskazać różnice pomiędzy tymi medycznymi oraz plusy i minusy owych pieluch. Niestety obejdzie się bez zdjęć i z góry za to przepraszam - przesłanie ich z telefonu na komputer jest trochę uciążliwe oraz obecnie nie jestem sam w domu.

  Na start - różnice

  To co na pierwszy rzut oka się widzi to fakt, że są z pewnością grubsze od tych medycznych ale nie znacznie. Złożone fabrycznie na oko są grubsze tylko o 0.5cm od medycznych gdzie można by się spodziewać, że były by grubsze przynajmniej o centymetr w końcu są to pieluchy robione właśnie pod ABDL.

  Kolejną rzeczą jest ich długość i ta się wcale nie różni od tych medycznych (porównywałem do Super Seni Plus, fioletowe)

  Jedna z największych różnic jest w szerokości bo jest o 1-2cm szersza niż te medyczne co sprawia, że noszenie ich jest pod tym względem bardzo wygodne.

  Ostatnia różnica to oczywiście cena.. za 2 takie pieluchy na Amazonie chcieli prawie 15 euro dla porównania 10szt tej samej pieluchy kosztuje już 30 euro.

  Plusy:
  - Pieluchy te są szerokie co sprawia, że są bardzo przyjemne w noszeniu.
  - Ich chłonność, pieluchy starczy na dwa duże siusiu a być może i na 3 także.
  - Silne rzepy, ponieważ tekstura pieluszki jest plastikowa to rzepy bardzo mocno się do niej przylepiają.
  - Jest wytrzymała, nie raz pewnie się wam zdarzyło, że podczas zdejmowania pieluszki rzepy niszczyły uszu pieluchy przez co był problem z ponownym jej użyciem (zakładając, że była czysta a ty musiałeś/aś szybko zdejmować ją bo rodzice wracali do domu) przy tej pieluszce o ile rzepy mam wrażenie są silniejsze i zdjęcie jej może zająć więcej czasu to te nie tracą tak szybko swojej przyczepności nie niszcząc zarazem jej powłoki.

  Minusy:
  - Zewnętrzna tekstura pieluszki jest syntetyczna (czytaj plastikowa) przez co nie przepuszcza prawie powietrza i skóra się bardzo szybko zaczyna pocić.
  - Pieluszka jest na tyle szeroka, że podczas noszenia może się ocierać wam o uda albo zadzierać o ponownie rosnące włoski na nogach czy kroczu. Będzie to z pewnością uciążliwe do kobiet które to depilują nogi - problem zniknie najpewniej gdy nogi będą woskowane regularnie. Mężczyźni też mogą mieć ten problem ale to zależy od stopnia depilacji miejsca intymnego.
  - Cena, zdecydowanie cena - jest główna przyczyna dla której większość z nas woli kupować pieluchy medyczne czy te dziecięce. 2szt kosztują 15 euro gdy 10szt kosztuje już 30 euro. Oferta w postaci 2szt jest jako tester co nie zmienia fakty, że nawet paczka kosztuje dużo zwłaszcza przy obecnym w kursie gdzie 30 euro ma równowartość 139,08zł.

  Podsumowując, choć plusów i minusów jest po równo to w mojej ocenie jednak siła plusów przeważa szalę czy warto kupić. Aczkolwiek każdy może mieć odmienne zdanie.

  Z chęcią usłyszę co wy myślicie o tym i czy byście się skusili na kupno pieluchy ABDL przypomnę, że marka to Little For Big.

  #recenzja #foto #pieluszki #abdl
  9
  6
  Slax @anonimus wow, jaki fajny i treściwy wpis!!
  ponad 3 lat temu odpowiedz
  solaris @anonimus
  Może się mylę, ale pokuszę się o stwierdzenie, że większość pieluch ABDL jest taka jakby plastikowa.
  ponad 3 lat temu odpowiedz
  Zibi121233 Ja bym brał ale całe 10szt
  ponad 3 lat temu odpowiedz
  Soul myślę że się przyda
  ponad 3 lat temu odpowiedz

  To tylko 4 pierwsze odpowiedzi...

  Zaloguj się na swoje konto, aby zobaczyć pozostałe 6 odpowiedzi

  Dodane ponad 3 lat temu przez:

  anonimus Dołączył/a ponad 3 lat temu