Hejka wszystkim!

Wczoraj dostałem paczkę z zamówionymi pieluszkami ABDL od Little For Big i postanowiłem zdać relację z noszenia ich. Postaram się wskazać różnice pomiędzy tymi medycznymi oraz plusy i minusy owych pieluch. Niestety obejdzie się bez zdjęć i z góry za to przepraszam - przesłanie ich z telefonu na komputer jest trochę uciążliwe oraz obecnie nie jestem sam w domu.

Na start - różnice

To co na pierwszy rzut oka się widzi to fakt, że są z pewnością grubsze od tych medycznych ale nie znacznie. Złożone fabrycznie na oko są grubsze tylko o 0.5cm od medycznych gdzie można by się spodziewać, że były by grubsze przynajmniej o centymetr w końcu są to pieluchy robione właśnie pod ABDL.

Kolejną rzeczą jest ich długość i ta się wcale nie różni od tych medycznych (porównywałem do Super Seni Plus, fioletowe)

Jedna z największych różnic jest w szerokości bo jest o 1-2cm szersza niż te medyczne co sprawia, że noszenie ich jest pod tym względem bardzo wygodne.

Ostatnia różnica to oczywiście cena.. za 2 takie pieluchy na Amazonie chcieli prawie 15 euro dla porównania 10szt tej samej pieluchy kosztuje już 30 euro.

Plusy:
- Pieluchy te są szerokie co sprawia, że są bardzo przyjemne w noszeniu.
- Ich chłonność, pieluchy starczy na dwa duże siusiu a być może i na 3 także.
- Silne rzepy, ponieważ tekstura pieluszki jest plastikowa to rzepy bardzo mocno się do niej przylepiają.
- Jest wytrzymała, nie raz pewnie się wam zdarzyło, że podczas zdejmowania pieluszki rzepy niszczyły uszu pieluchy przez co był problem z ponownym jej użyciem (zakładając, że była czysta a ty musiałeś/aś szybko zdejmować ją bo rodzice wracali do domu) przy tej pieluszce o ile rzepy mam wrażenie są silniejsze i zdjęcie jej może zająć więcej czasu to te nie tracą tak szybko swojej przyczepności nie niszcząc zarazem jej powłoki.

Minusy:
- Zewnętrzna tekstura pieluszki jest syntetyczna (czytaj plastikowa) przez co nie przepuszcza prawie powietrza i skóra się bardzo szybko zaczyna pocić.
- Pieluszka jest na tyle szeroka, że podczas noszenia może się ocierać wam o uda albo zadzierać o ponownie rosnące włoski na nogach czy kroczu. Będzie to z pewnością uciążliwe do kobiet które to depilują nogi - problem zniknie najpewniej gdy nogi będą woskowane regularnie. Mężczyźni też mogą mieć ten problem ale to zależy od stopnia depilacji miejsca intymnego.
- Cena, zdecydowanie cena - jest główna przyczyna dla której większość z nas woli kupować pieluchy medyczne czy te dziecięce. 2szt kosztują 15 euro gdy 10szt kosztuje już 30 euro. Oferta w postaci 2szt jest jako tester co nie zmienia fakty, że nawet paczka kosztuje dużo zwłaszcza przy obecnym w kursie gdzie 30 euro ma równowartość 139,08zł.

Podsumowując, choć plusów i minusów jest po równo to w mojej ocenie jednak siła plusów przeważa szalę czy warto kupić. Aczkolwiek każdy może mieć odmienne zdanie.

Z chęcią usłyszę co wy myślicie o tym i czy byście się skusili na kupno pieluchy ABDL przypomnę, że marka to Little For Big.

#recenzja #foto #pieluszki #abdl