• Strona główna
 • Społeczność
 • Zdjęcia
 • Bazarek
 • Ruletka
 • Zaloguj
 • Podobne wpisy
  Gucioo4500

  rok temu

  #Miłych snów kochane maluszki i żeby wasze pieluszki były zapełnione##

  0 0
  N3KOBABY

  ponad 2 lat temu

  Miłego wieczoru a tym co idą już spać dobranoc:3 #milegowieczoru

  3 0
  Marcinooo

  7 miesięcy temu

  Hejka! Ciekaw jestem czy jest tu ktoś może z Ostrołęki lub okolic ? #pytanie

  0 0
  ChłopakABDL ponad 5 lat temu

  Jak kupić pieluszki żeby ludzie się nie dziwili

  Mam problem bo nie wiem jak kupić pieluszki żeby ludzie się nie dziwili. Jak macie jakieś sposoby to odpiszcie
  2
  10
  i....i Osobą która dziwi się i poci się najbardziej jesteś Ty. O ile nie chcesz koniecznie paradować z paczką pieluchomajtek przez miasto a po wejściu do domu wszystkim uroczyście oznajmić co kupiłeś; to na szczęście nie masz dużego problemu . Pieluchy w drodze możesz schować do plecaka albo do jakiejś siatki, worka - czegokolwiek w tym się zmieszczą. W aptece zawsze możesz kupić na sztuki, awaryjnie dostaniesz w każdym dużym supermarkecie Seni i Tena.
  A to czy ludzie się dziwią? Pani w kasie supermarketu ma 10 godzinną zmianę w pracy i masę innych ważniejszych rzeczy na głowie niż to co masz na paragonie, a pani w aptece pewnie będzie miła i sama wyjdzie z pytaniami: na jaki obwód w pasie? na noc? Itd.
  Chyba że mieszkasz w jakiejś małej miejscowości i każdy cię zna - wtedy zamówiłbym przez internet do domu lub paczkomatu. Pomysłów tyle ile przyniesie wyobraźnia
  ponad 5 lat temu odpowiedz
  Tomektena Nikt sie nie będzie dziwił. Jak chcesz być bardziej hardcore, zapytaj w aptece o pieluchy na sztuki, zapewne obsługa się zapyta dla kogo, jaki rozmiar, po prostu powiedz że dla siebie. Uwierz że nikt nie będzie się śmiał a wręcz chętnie aptekarka pomoże wybrać odpowiedni produkt. Zainteresowanie będziesz miał większe niż w jakimkolwiek innym sklepie : )
  To chyba taki najszybszy sposób na przełamanie się. Też kiedyś miałem takie problemy ale teraz to żaden kłopot, Pieluchy jak każdy inny produkt.
  ponad 5 lat temu odpowiedz
  michu90 ja powiem kiedyś byłem w mieścinie w której była apteka oddalonej ok gdzieś 35 km i poszedłem kupiłem pieluchy na sztuki.Pani zapytała dla kogo powiedziałem ,że dla siebie to jeszcze pomogła w doborze chłonności,rozmiaru itp
  ponad 5 lat temu odpowiedz
  Anon21 Proponuję zamówić przez internet do paczkomatu. doz.pl ma taką opcję
  ponad 5 lat temu odpowiedz

  To tylko 4 pierwsze odpowiedzi...

  Zaloguj się na swoje konto, aby zobaczyć pozostałe 10 odpowiedzi

  Dodane ponad 5 lat temu przez:

  ChłopakABDL Dołączył/a ponad 5 lat temu