• Strona główna
 • Społeczność
 • Zdjęcia
 • Bazarek
 • Ruletka
 • Zaloguj
 • Podobne wpisy
  Natalia95

  ponad 2 lat temu

  Które pieluszki ABDL mają wielorazowe rzepy? :3 wiem że jakieś od rearz to mają, ale nie pamiętam nazwy. W ogóle dziwi mnie, że tak mało producentów to stosuje u siebie... #pytanie #pieluchy #pieluchyabdl #pieluszki

  4 0
  Tusiak

  6 miesięcy temu

  Mam pytanie odnośnie super seni plus(tych fioletowych) bo zamówiłem sobie paczkę i chciałbym się dowiedzieć czy jest różnica względem tych standardowych(niebieskich), które były moimi pierwszymi pampersami i miały akceptowalną chłonność a...

  4 0
  BabyPrincess

  ponad 3 lat temu

  Miłej i spokojnej nocy wszystkim oraz słodkich snów ☺️ #abdl #ageregression

  4 0
  julcia ponad 3 lat temu

  Wyjście z little space staje się coraz trudniejsze.
  A w byciu little 24/7 nie jestem najlepsza. Zbyt dużo oceniania siebie, porównywania, chęci bycia idealną dla kogoś. Zbyt dużo obowiązków o których trzeba pamiętać. Ostatnio przyłapałam się na tym, że nastawiam alarmy w telefonie żeby nie zapomnieć zjeść, iść do toalety albo się napić. Bo przychodzi wieczór kiedy rodzice wracają z pracy i jak mam im wytłumaczyć wilczy głód czy fakt, że przygotowane jedzenie stoi nie tknięte.
  Chęć dążenia do perfekcjonizmu narzucona przez popkulturę, wszechobecna seksualizacje ciała i zachowań nie pozwala być sobą. Ludzie oceniają i podświadomie na tą ocenę się przygotowują. A takie rozważania wkradają się w moje little space, które było ostoją spokoju. Gdzie jeżeli nie ubrałam stanika prześwitujące sutki nie były oznaką rozpusty. A gdy płakałam nie oznaczało, że nie daje rady i jestem słaba.
  Przepraszam za tak długie wpisy...
  #littlespace #litrlegirl #ddlg #mysli
  6
  14
  Misiaczek Pięknie napisane a zarazem przykre, że tak odczuwasz to :( dobrze rozumiem starasz się być little 24/7 ? Jest to trudne a zarazem chyba uciążliwe ? Co z normalnym pełnoletnim życiem ? Masz jakiś plan ? szkoła/praca ?
  ponad 3 lat temu odpowiedz
  julcia @Misiaczek zazwyczaj byłam 24/7. Potrafiłam jednak to ukrywać, teraz nie umiem. Bycie szczęśliwa little było dobre, nikt nic nie podejrzewał. Zdaję w tym roku maturę, potem studia chyba we Wrocławiu.
  ponad 3 lat temu odpowiedz
  Jiraiya   @julcia
  Nie przepraszaj. Takie wpisy są piękne. A to co opisujesz... cóż; To brutalne zderzenie z rzeczywistością, która musi być naj... w sytuacji, gdy nikt z nas nie jest naj... Im szybciej to zauważysz i zaakceptujesz - ergo przyjmiesz się taką jaka jesteś, walcząc o zmianę tam gdzie możesz, tym lepiej dla Ciebie. Najzwyczajniej w świecie doszłaś do wniosku że nie da się tak szybko i tak bardzo jak narzuca to świat w którym żyjemy. Dobrze dla Ciebie.
  ponad 3 lat temu odpowiedz
  a....a Julcia zostajesz w świecie Abdl czy odchodzisz?
  ponad 3 lat temu odpowiedz

  To tylko 4 pierwsze odpowiedzi...

  Zaloguj się na swoje konto, aby zobaczyć pozostałe 14 odpowiedzi

  Dodane ponad 3 lat temu przez:

  julcia Dołączył/a ponad 5 lat temu