Nazwa użytkownika Hasło Zaloguj się Rejestracja

Dodane 8 miesięcy temu przez:

Kuba Dołączył/a 11 miesięcy temu
Podobne wpisy
Yolo

5 miesięcy temu

Hej! Mam 18 lat, w towarzystwie DL jestem od jakichś 3. Bardzo chętnie poznam koleżankę do wspólnego spędzania czasu! [b]Szukam osoby z województwa łódzkiego lub okolic. Nie wstydź się, możemy dyskretnie popisać i porozmawiać :)[/b] #poznam...

4 0
Badboi

4 miesięcy temu

-Jak to "mają mnie" ? Co to znaczy? - odpisałem - Mama rano przy śniadaniu powiedziała mi, że znalazła w moim pokoju coś niepokojącego i chce o tym porozmawiać wieczorem, ale jest szansa, że to nie pieluchy . Ratuj! - Jak mam to zrobić ? - Pr...

4 0
Obserwator

12 miesięcy temu

Ja często piję z butelki ze smoczkiem. Możecie powstawiać przy okazji zdjęcia swoich akcesoriów do picia w odpowiedziach.

10 0
Marek18

10 miesięcy temu

Jakie sklepy? Koniecznie z wysyłką do Polski!

8 0
Diaper17

11 miesięcy temu

Co się tobie przydaje najbardziej na co dzień? Z rzeczy ABDL oczywiście :) #pytanie #abdl

5 0
Kuba 8 miesięcy temu

Ilu nas jest ?

Czy nie zastanawialiście się kiedyś ilu członków naszej społeczności ABDL jest w Polsce czy na świecie. Jak myślicie ilu nas może być ? A o ilu takich osobach być może nie wiemy ?
0
mikki Mój strzał to od 200 tyś do 1 mln. Nie licząc osób które nie wiedzą o istnieniu abdl. W Polsce... do kilkanastu tysięcy? Słaby ze mnie demograf .
W krajach takich jak Anglia jest nieproporcjonalnie więcej osób abdl. A biorąc pod uwagę, że ludzi na Ziemi jest ponad 6 miliardów... to też słaby punkt odniesienia. W krajach niskorozwiniętych abdl będzie z kolei nieproporcjonalnie mniej niż u nas.
8 miesięcy temu odpowiedz
ABKacper Na pewno można by liczyć w setkach tysięcy
8 miesięcy temu odpowiedz
michu90 pewnie mega dużo bardzo dużo osób jest w Anglii z czego widzę np w necie
8 miesięcy temu odpowiedz