Nazwa użytkownika Hasło Zaloguj się Rejestracja

Dodane rok temu przez:

Kuba Dołączył/a rok temu
Podobne wpisy
Arch1998

7 miesięcy temu

Czuje, że ja was już męczę tymi pytaniami i w ogóle, ale mam pytanie kolejne. Wiadomo jak ludzie patrzą na DDlg i inne tym podobne rzeczy, a jak jest za granicą z tym? Też źle na to patrzą czy nie? #Pytanie #Ciekawosc

2 0
MrDL

7 miesięcy temu

Żeby noc minęła przyjemnie. Dobranoc wszystkim! #seni #pieluchy #foto

7 0
Lolo1997

3 miesięcy temu

#foto #abdl#sprzedam #mojezapasy #pieluchy witam wszystkich mam na sprzedaż kilka pieluch abdl wyprzedaje zapasy pieluchy zakupione 29.11.2019 mam dowód zamówienia. 1. Rearz Safari rozmiar XL, sztuk 3, obwód 127-152 cm, pojemność 5385 ml, cena za 1 ...

21 0
Damiankato

6 miesięcy temu

Witam może ktoś ze Śląska chętny na spotkanie? #spotkanie

2 0
Badboi

9 miesięcy temu

Czy gdyby do pieluchy dosypać soli i zasnąć to spowoduje to popuszczenie przez sen ? Ktoś próbował ? Albo spróbuje dopiero ? #pytanie #porady

5 0
Kuba rok temu

Ilu nas jest ?

Czy nie zastanawialiście się kiedyś ilu członków naszej społeczności ABDL jest w Polsce czy na świecie. Jak myślicie ilu nas może być ? A o ilu takich osobach być może nie wiemy ?
0
mikki Mój strzał to od 200 tyś do 1 mln. Nie licząc osób które nie wiedzą o istnieniu abdl. W Polsce... do kilkanastu tysięcy? Słaby ze mnie demograf .
W krajach takich jak Anglia jest nieproporcjonalnie więcej osób abdl. A biorąc pod uwagę, że ludzi na Ziemi jest ponad 6 miliardów... to też słaby punkt odniesienia. W krajach niskorozwiniętych abdl będzie z kolei nieproporcjonalnie mniej niż u nas.
rok temu odpowiedz
ABKacper Na pewno można by liczyć w setkach tysięcy
rok temu odpowiedz
michu90 pewnie mega dużo bardzo dużo osób jest w Anglii z czego widzę np w necie
rok temu odpowiedz
Maxi To wbrew pozorom nie jest trudne do oszacowania. Trzeba wziąć tylko kilka grup społecznych w liczbie 100 tysięcy z różnych części świata i oszacować ilu z nich jest potencjalnie ABDL.

Zakładam, że w moim mieście liczącym 200tys ludzi jest około 10 osób ABDL, czyli to daje 5 osób na 100 tysięcy. Biorąc pod uwagę, że na świecie jest 7,5 miliarda ludzi, to na całym świecie jest 376,5 tysiąca osób ABDL.
miesiąc temu odpowiedz