• Strona główna
 • Społeczność
 • Zdjęcia
 • Bazarek
 • Ruletka
 • Zaloguj
 • Podobne wpisy
  Kubek

  ponad 5 lat temu

  Czy Was też zdziwiło to, jak pieluszaki z tego forum są rozmieszczone w Polsce? Spodziewałbym się dużo osób z Warszawy, jak na innych forach, a dominują tu osoby z Łodzi i Trójmiasta.

  8 0
  stilobby

  rok temu

  Polecacie może jakieś wyjątkowo grube pieluszki? Już od jakiegoś czasu szukam takich które mniej więcej spełnią moje oczekiwania ;p Jeśli chodzi o pieluszki abdl, to testowałam jedynie te z firmy crinklz #pomoc #pieluszki #rada

  9 0
  Dzidzia🥺

  rok temu

  Dzień dobry wam! Dawno mnie tutaj nie było ale już wróciłam ^^ Jak wam dzisiaj dzionek mija? Jak nastawienia że juz jutro poniedziałek i czas do szkoły/pracy? Bo u mnie nie są one jakieś fajne bo mam jutro aż 2 sprawdziany i kartkówke 😩 #dz...

  10 0
  ABDLpl   ponad 3 lat temu


  Miło nam poinformować, że odświeżona wersja serwisu ABDL.pl czyli #abdlv2 jest już prawie na ukończeniu. Udostępniamy ją Wam jako wersję beta - może ona zawierać różne delikatne błędy oraz niedociągnięcia, których nie wychwyciliśmy w fazie testów. Dlatego prosimy Was o zgłaszanie wszelakich napotkanych błędów pod tym postem, zajmiemy się nimi od razu.

  Na pierwszy rzut oka - prawie cały design przeszedł rewolucję. Nie ma sensu rozpisywać się o każdym elemencie tej rewolucji, ponieważ widać to już na pierwszy rzut oka. Zajmiemy się za to tym, co kryje się "pod spodem", a o co już dawno nas prosiliście.

  Przede wszystkim została dodana możliwość dodawania sondażu z odpowiedziami tak/nie do postu. Wystarczy przy dodawaniu posta zaznaczyć odpowiednią ikonkę:

  Głosować na sondaż można oczywiście po wejściu w dany post, ale także z poziomu strony głównej oraz profilu użytkownika.


  Dodaliśmy także możliwość edycji postów oraz komentarzy, z jednym ale. Edytować posty oraz komentarze można jedynie do upływu pięciu minut od daty publikacji, po 5 minutach opcja ta staje się nieaktywna. Ma to zapobiegać nadużyciom.

  Od teraz górne menu doczekało się wysuwanego paska powiadomień oraz wiadomości. Nie musisz już przechodzić na osobną podstronę, aby odczytać najnowsze powiadomienia, a także nie musisz klikać po omacku na liście znajomych użytkowników, aby zobaczyć z kim ostatnio pisałeś(aś)  Dodane zostało również boczne menu, z którego m.in można wybrać jaki typ wpisów chcemy aktualnie widzieć, przejść do wyszukiwarki wpisów, a także uzyskać szybki dostęp do ważnych podstron, takich jak kontakt, pomoc lub regulamin. Na dole znajduje się także przycisk przekierowujący do naszego serwera Discord - jak zapewne zauważyliście, shoutbox zniknął że strony co oznacza, że całe nasze podkłady sił będziemy inwestować jedynie w Discorda  Zmodyfikowany oraz zoptymalizowany został również cały kod silnika, ma to wielki wpływ na prędkość ładowania się poszczególnych podstron, a także na prędkość działania całej strony.


  Jak podobają Wam się nowe zmiany? Znaleźliście jakieś błędy? Chcielibyście zaproponować jakąś własną zmianę? Nie krępujcie się, chętnie poczytamy komentarze i weźmiemy je do serca ;-)

  #abdlpl #abdlv2
  19
  12
  Ramzes No no, pięknie!
  ponad 3 lat temu odpowiedz
  Nihas Mi się podoba może w przyszłości tryb nocny?
  ponad 3 lat temu odpowiedz
  Julka666 Kiedy na telefonach będą dostępne ankiety?
  ponad 3 lat temu odpowiedz
  ABDLpl   Hej @Julka666
  Wszystkie nowe funkcje znajdujące się w #abdlv2 zostaną przeniesione do wersji mobilnej w momencie, kiedy wersja dekstopowa będzie całkowicie skończona.
  Mamy nadzieję, że nasza odpowiedź Ci pomogła. W razie jakichkolwiek wątpliwości, skontaktować się z nami możesz poprzez formularz kontaktowy lub adres e-mail admin(małpa)abdl.pl
  ponad 3 lat temu odpowiedz

  To tylko 4 pierwsze odpowiedzi...

  Zaloguj się na swoje konto, aby zobaczyć pozostałe 12 odpowiedzi

  Dodane ponad 3 lat temu przez:

  ABDLpl Dołączył/a ponad 4 lat temu