To dzisiaj napiszę coś o czymś, co większość z was zna; czyli:Bambino Classico to chyba jedna z najbardziej rozpoznawalnych pieluch abdl dla osób, które o istnieniu tej społeczności dowiedziały się około 2010 roku. Wtedy te pampersy były wszędzie :P. Na forach, na stronach, na filmikach, na zdjęciach... A dzisiaj widujemy je... tak jakoś rzadziej. Dlaczego? Od razu uspokoję, że żadnego spadku w jakości nie widzę i wynika to raczej z innych względów.

Po pierwsze od bardzo dawna te pieluchy nie są już najgrubszymi pieluchami abdl jakie możemy dostać. Za to są bardzo puchate, przyjemne w dotyku i pachną o wiele lepiej niż medyczne pampersy. Chociaż to ostatnie to cecha prawie wszystkich plastikowych pampków.Wkład w środku jest wykonany bardzo dobrze i wbrew pozorom da się w tym "oddychać". Jest wygodnie, miękko, a nawet gdy pielucha jest mokra materiał sorbujący nie przemieszcza się tam gdzie zabierze go grawitacja. Innymi słowy - trzyma się kupy. Kupy się trzyma? Pupy... się trzyma? Ech... Jakoś tak :P

Dopasowanie w moim przypadku jest bardzo dobre. Muszę powiedzieć, że było mi naprawdę przyjemnie przez cały czas kiedy nosiłem tą pieluchę i ogólnie trzymała się bardzo fajnie z małymi wpadkami. Co prawda siedziałem ciągle w domu, ale mimo wszystko ten pampers dobrze trzyma ciepło :3. Nie wygląda to na konstrukcję, która sprawdzi się tylko u szczupłych osób - wręcz przeciwnie.Jak to wygląda z tyłka strony :D? Całkiem fajnie moim zdaniem :3Tutaj pojawia się chyba największy plus i minus tych pieluch - są ładne, jeżeli lubisz zupełnie białe pampersy bez nadruków. Szczerze mówiąc jestem podzielony pół na pół w tym przypadku. Są po prostu dobre i porządnie wykonane. Nie mam zbyt dużych wymagań co do czystości nadruku na moich pieluchach. Gdybym miał wybierać to pewnie nie zapłaciłbym więcej za pieluchy na których nie ma zupełnie niczego. Prawdziwe minusy? Boczne panele na tyłku są wycięte z dosyć dużym zapasem, jeżeli ma dojść do przecieku to właśnie w tym miejscu. Trzeba się o to dosyć mocno postarać, ale mi udało się to zaliczyć :P.Czy są głośne? Oczywiście, że są głośne xD. Niby dlaczego pieluchy z ogromnym napisem "baby" miałyby być ciche?! Have a listen :) :

https://imgur.com/a/12JkSjD

Na mokro?Soggy? 100% pojemnośćTutaj duży plus - rzeczywiście idzie to zamoczyć na 100%. Tak całkowicie :3. Trzeba tylko uważać na te tylne panele i podwijające się dolne rzepy. Swoją drogą zapięcie jest wielokrotnego użycia i trzyma mocno :).Podsumowując - miałem sporo frajdy sikając w tą pieluchę :P. Było bardzo wygodnie i dziecięco. Na pewno chłonność nie powala. Tzn. pampers chłonie idealnie, ale jest troszeczkę za cienki jak na używanie przez cały dzień? Ta starczyła mi na jakieś 8 godzin dosyć mokrej zabawy :D. A Bellissimo lub Teddy? Z tego co pamiętam to na niewiele dłużej. Czemu wspominam o dwóch innych modelach tej samej firmy? Eee... Bo to praktycznie te same pieluchy, tyle że z innym panelem przednim? Niestety nie zrobiłem porównania gdy miałem wszystkie rodzaje - teraz nie mam już żadnego, jednak śmiem twierdzić że mamy do czynienia z tą samą pieluchą. Wszystkie prezentowały się spoko, ale to z Classico miałem najwięcej radości. Jak dla mnie ten nadruk kojarzy się bardzo dobrze i były to prawdopodobnie pierwsze pieluchy abdl jakie kiedykolwiek widziałem na zdjęciach. Dla szybkiego porównania - Bambino Magnifico są zupełnie inne i o wiele grubsze.

Ocena? 8? 8.5/10? Coś pomiędzy tym. Silne 8. Moczą się świetnie ;)

https://imgur.com/a/cTMXUvl

#recenzja #pieluchy #pieluchyabdl #bambino #bambinoclassico #foto #video