Nazwa użytkownika Hasło Zaloguj się Rejestracja

Dodane 10 miesięcy temu przez:

mikki Dołączył/a 10 miesięcy temu
Podobne wpisy
Pampersiak

9 miesięcy temu

Czy @administrator dałby radę dać możliwość dyskusji pod ankietami. Aktualnie nie da sie nic pod nimi napisać a czasami może się rozwinac tam ciekawa dyskusja.

8 0
Focus

wczoraj

Nie ma to jak wieczorne oglądanie seriali w piątek - tym bardziej w całkiem nieźle napelnionej Nateen 😉 a Wy co tam robicie ciekawego? A może jakie ciekawe seriale polecacie? Ja teraz powoli kończę Better Call to Saul i polecamy go wszystkim fan...

0 0
LittleViki

miesiąc temu

hej jak myślicie spróbować kiedys pieluszke czy lepiej być stricte ddlg? #ddlg #pieluszki #pytanie #abdl

9 0
diaper-s

5 miesięcy temu

Jeśli chodzi o mnie to maksymalnie 3 razy, aczkolwiek zazwyczaj staram się ograniczać do 2. Może dlatego, że sikam dużymi porcjami, a nie seriami. Jak to wygląda u was? #pytanie #moczenie #pieluchy #pampersy

3 0
Julka666

miesiąc temu

Pobudka. Dzień dobry! :3 #foto #witamsie #dziendobry

6 0
mikki 10 miesięcy temu

Krótkie pytanie... powielić swoje własne recenzje?

Mógłbym streścić to co pisałem o ciekawszych pieluchach na swoim tumblrze, jeżeli ktoś jest zainteresowany.
Z listy do wyboru m.in.: abu - cushies, space, kiddo, lavender, nursery print, barebum, rearz - safari, rebelz, princess, mydiaper - prawie wszystkie modele?, tykables - overnights, ply leather, dotty diaper company - pony diaper, boompa.

#pytanie #recenzja
0
Pampersiak Jestem ciekaw co sądzisz o tykabbles
10 miesięcy temu odpowiedz
mikki W skrócie: jeżeli możesz dostać Overnights too... . To zostaw dla mnie :3. Są świetne. Mam jeszcze jedną Tykables Builders, ale czeka na jakąś okazję hah . Nie dziwię się, że znikają prawie od razu kiedy pojawią się w magazynie. Jak dotąd jedne z niewielu pieluch abdl, które różnią się od aptecznych pieluch z zachodu nie tylko nadrukiem. Wkład w środku jest zupełnie inny i kolorowy, a zewnętrzny plastik jest w dotyku trochę jak guma. Jedyne do czego można się doczepić to to, że przeważnie jak chce się je kupić - to ich nie ma . Chociaż z tego co patrzę na szybko to teraz już nie jest z tym tak źle. Zdaje się dopłynął kontener z Chin ;).
Za to PLeather było w porównaniu do nich TRAGICZNE. Zwykłe MyDiaper poprzedniej generacji i czarny kolor wyciera się o wszystko co nosisz. Nosiło się całkiem fajnie, ale nie powinni na nich pisać marki Tykables. Serio.
Z Galactic nie miałem jeszcze styczności.
10 miesięcy temu odpowiedz
Pampersiak Wow dzięki, wyczerpującą wypowiedź. Ja aktualnie czekam za Abu Space jestem ciekaw jak wpadną.
10 miesięcy temu odpowiedz
karolina Ja mam little rascals i jutro pewnie crinklz
10 miesięcy temu odpowiedz

To tylko 4 pierwsze odpowiedzi...

Zaloguj się na swoje konto, aby zobaczyć pozostałe 9 odpowiedzi