Nazwa użytkownika Hasło Zaloguj się Rejestracja

Dodane 10 miesięcy temu przez:

Hermes Dołączył/a 11 miesięcy temu
Podobne wpisy
aaawww

miesiąc temu

Spokojne popołudnie z znajomym całkowite zapomnienie o świecie zewnętrznym #wroclaw #foto

6 0
Arch1998

miesiąc temu

Mam pytanie do osób bawiących się w spanking, jak zwiększyć jeszcze bardziej doznania pieczenia osoby która dostaje te klapsy? Jest jakaś technika? #Pytanie

0 0
HaHard

12 miesięcy temu

Cześć wszystkim! W DryNites się nie zmieszczę, więc ostatnio zakupiłem pieluchomajtki Tena Men Pants. W aptece 9 sztuk tych pieluchomajtek kosztuje 21 złotych, czyli praktycznie tyle samo ile paczka 10 sztuk Tena Slip Maxi. http://abdl.pl/photos/...

5 0
Tobi

10 miesięcy temu

Czy spotkałbyś się/spotkała z inną osobą gdzie nie widziałaś jak wygląda albo nie ma żadnych zdjęć?

13 0
Girldl

27 dni temu

W podróży i w pampersie, a jak u was? #foto #podróż #opowiadajcie https://imgur.com/a/egyd0Q2 https://imgur.com/a/28dR3Sn

12 0
Hermes 10 miesięcy temu

Banana Trick?

Czytając różne fora natknąłem się na wpisy o czyms takim. Banana trick polega na wprowadzeniu do przez odbyt bananów w kawalkach aby symulować defekację. Podobno jest o tyle lepsze od prawdziwej dwójki że nie narażasz się na brzydki zapach no i cały ten chlew z tym związany. Ciekawi mnie tylko kilka rzeczy:
1. Czy to bezpieczne? Czy istnieje ryzyko że owoc gdzieś „utkwi” ? Lub wywoła jakąś infekcję?
2. Jaka ilość bananów jest odpowiednia do osiągnięcia tego efektu? Rekordziści pisali o kilku sztukach ale to chyba przesada?
3. Jak sobie pomóc samemu gdyby coś poszło niezgodnie z planem? Lewatywa?
1
Seni Ja nie testowałem nigdy ale również słyszałem o tym sposobie. Jak coś pójdzie niezgodnie z planem, to lewatywą chyba tylko pogorszysz sprawę, wszak wlewając lewatywę popchniesz banany do środka. Moim zdaniem najlepiej wtedy byloby poczekać na prawdziwą kupę, która wypchnie banany.
10 miesięcy temu odpowiedz
Konto usunięte Jesli chcesz moge podac link do dyskusji, niestety po ang gdzie podano wiecej szczegółów
7 miesięcy temu odpowiedz
mikki Jako osoba która ma spore doświadczenie w zabawach analnych - obawy uważam za trochę śmieszne i bez podstawne . Ale do rzeczy:
Banana trick nie próbowałem, ale tzw. marshmallow challange czy jak to inaczej zwać - ten sam pomysł tylko na bardzo dziwnie nazywanym w Polsce „ptasim mleczku” (ewww.. zgroza i horror) próbowałem. Efekt? Prawie to samo co czopki glicerynowe. A utknąć to może żarówka w buzi ;). Podobna zasada xD.
Żeby popchnąć cokolwiek do środka lewatywą trzeba by było wlać dobre 2,5 litra wody w siebie xD. Jelita działają trochę jak przełyk - ale nie do końca. Powiedzmy że lewatywa to odpowiednik wywoływania wymiotów. Różnica? To nie jest tak gwałtowne - używając odpowiedniej ilości płynu zachęcamy jelita do pracy i wszystko łatwiej wychodzi. Chyba że znowu - używamy bardzo dużej ilości wody czego osobom początkującym nie polecam. Tak samo jeżeli chodzi o ciśnienie. Jedyne niebezpieczeństwo jakie niesie za sobą taka zabawa to fizyczne uszkodzenie jelit. Po prostu nie można robić niczego na siłę. Trzeba uważać właśnie np. na ciśnienie z jakim podawana jest woda - nie może być wysokie. Najlepiej jak wpływa „do systemu” naturalnie pod wpływem różnicy wysokości.
Tylko... eee. Ten banan to bez skórki a ptasie mleczko bez czekolady. Lol
7 miesięcy temu odpowiedz