• Strona główna
 • Społeczność
 • Zdjęcia
 • Bazarek
 • Ruletka
 • Zaloguj
 • Podobne wpisy
  Rotoman

  ponad 4 lat temu

  Interesują mnie tylko kobiety które wielbią się w pieluchach i taką też znajomość bym nawiązał . Mieszkam w województwie pomorskim ale mam blisko do warmińsko mazurskiego i kujawsko pomorskiego . Kobiety które chciały by poznać kogoś takie...

  1 0
  Damek

  ponad 3 lat temu

  Ktoś wie gdzie można sprawdzić swoją liczbę punktów aktywności ? #pytanie

  2 0
  ABDLpl

  ponad 2 lat temu

  Przypominamy o trwającej zbiórce pieniędzy na pomoc w utrzymaniu serwisu ABDL.pl - wpłacić można pod tym adresem https://pomagam.pl/abdlpl2 a całość z zgromadzonych środków idzie na opłacenie serwerów oraz usług firm trzecich, z których kor...

  6 0
  Huncwot ponad 5 lat temu

  Jaka jest Twoja ulubiona marka pieluch dla doroslych?

  Właśnie, jakie są Wasze ulubione marki pieluch? Moja to zdecydowanie Tena, potem jest Seni, na końcu Abena. Nie miałem okazji testować pieluch przeznaczonych dla ABDL.

  #pieluchy #pytanie #tena #seni
  0
  16
  Wafel Ja uzywam Super Seni bo sa grube (tzn. Super Seni Trio, Plus oraz wkladki anatomiczne San Seni Plus). Natomiast bylem niedawno zaskoczony chlonnoscia wkladek Teny. Teraz chce srprobowac kupic Super Seni V - wkladki zwiekszajace chlonnosc, bez warstwy nieprzepuszczajacej wilgoci. Idealne dla mnie do zestawu pieluchowego.
  ponad 5 lat temu odpowiedz
  Julka666 Ja noszę Seni (do których się ostatnio pozytywnie przekonałam) i MoliCare, które lubię za darmowe próbki jakie mogłem dostać u siebie. A po za tym to dobre pieluchy, jak macie okazje to wypróbujcie. Jak jest z Teną bo czytam tu dobre komentarze... pytanie tylko czy ubieraliście je przy ludziach i czy ktoś z osób, które zachwalają produkty Teny faktycznie się moczy czy tylko jest DL (czyli tak jak ja). Przepraszam jeżeli kogoś to pytanie urazi.
  ponad 5 lat temu odpowiedz
  BabyBoy ja używam MoliCare podrasowane pampers 6 . od czasu do czasu zwlaszcza jak gdzies jade ubieram DryNites . Do teny sie zraziłem ze wzgledu na słabo trzymajace przylepce . Seni jeszcze nie używałem .
  ponad 5 lat temu odpowiedz
  Adi Jak dla mnie zdecydowanie Seni Trio,lub Seni Super Plus.A to że jest grubo,to jest sama słodycz zwłaszcza gdy jest mokro.
  ponad 5 lat temu odpowiedz

  To tylko 4 pierwsze odpowiedzi...

  Zaloguj się na swoje konto, aby zobaczyć pozostałe 16 odpowiedzi

  Dodane ponad 5 lat temu przez:

  Huncwot Dołączył/a ponad 5 lat temu