Dodane 7 miesięcy temu przez
Niuniek Dołączył 8 miesięcy temu
PODOBNE WPISY
Niuniek
Dodane 2018-11-09 13:27:00
Tena Slip - Recenzja.
Chłonność:
- Bardzo dobra chłonność, można długo paradować w takim pampersie i wszystko jest w porządku. Trochę posiusiać sobie można, pozwolić sobie na droższą niż Seni paczkę, ale mimo to lepszą.Zapach:
- Jak dla mnie są prawie że bezwonne, trochę dobrze, trochę nie. Tak jak pieluszki dla dzieci i tak by nie pachniały, a na wyjście lepiej mieć bezwonnego pampersa.Wygoda:
- Są wygodne, na początku wydają się sztywne, jak wiecie Super Seni, Super Seni Quatro i Super Seni Trio są bardzo miękkie od samego początku, natomiast Tena Slip musi się trochę ułożyć i poleżeć na pupie. Dobrze przylegają do pupy, nawet po kilkukrotnym siusianiu, więc też dobra cecha. Niestety rzepy są okropne, gdyby były grubsze, albo było by ich 3 - 4 na jeden bok było by lepiej, często się urywają.

/wygoda.jpg

Cena:
- Taka w miarę, 60 zł za 30 sztuk, 25 zł za 10 sztuk w sklepach medycznych. Na Allegro ludzie czasem wystawiają je taniej.Wygląd:
- Wyglądają bardzo fajnie, mają z przodu kolory, szkoda że są całe białe, mogłyby by mieć jakiś ciekawszy kolorek np. niebieski czy zielony, ale da się znieść. 7/10.Moja ostateczna ocena to 7/10, ale każdemu polecam kupić jedną paczkę i ją przetestować.


ZDJĘCIA PODGLĄDOWE! NIE SĄ ONE MOJEGO AUTORSTWA!!
Niuniek 7 miesięcy temu
@karolina:

Ty ostatnio też je testowałaś z tego co widziałem we wpisach, może też dodasz swoją opinie o nich?
karolina 7 miesięcy temu
Jasne. Jak najbardziej zgadzam się co do tego twojej recenzji te pieluchy stały się moimi ulubionymi i stosuje je na przemian z Quatro. Tez uwazam ze przylepce są za słabe. Pampek fajnie leży na tyłku i mam wrażenie ze duzo lepiej do niego przylega niż Seni. Chłonność jest jak najbardziej fajna Tenanmi jeszcze nie przeciekła za to Seni już tak
HaHard 7 miesięcy temu
@karolina: @Niuniek:

Jak wam puszczają przylepce, to zawsze można je przykleić do pieluszki na kropelkę albo super glue śmiejcie się, ale ja tak robię dość często
karolina 7 miesięcy temu
@niuniek
Gdzie mozna kupić 30 sztuk?

To tylko 4 pierwsze odpowiedzi...

Zaloguj się, aby zobaczyć pozostałe 12 odpowiedzi dotyczące wpisu:

Tena Slip - Recenzja.

Zaloguj się