Dodane 14 dni temu przez
LucasBabyBoy Dołączył 14 dni temu
PODOBNE WPISY
LucasBabyBoy
Dodane 2019-06-06 20:31:00
Cześć, jestem LucasBabyBoy! :)
Cześć wszystkim! Nazywam się Łukasz i mam 24 latka! ;) Pochodzę z północnej części Polski.
Jestem ABDL od kilkunastu lat a w zasadzie, od dziecka czułem potrzebę bycia traktowanym jak maluszek. Mój "little" wiek, to około 2-5 latek.. Uwielbiam pieluszki ale, czuję się mentalnie będąc little jak przedszkolak. Jak to się u mnie zaczęło to sam nie wiem. Nie wiem, skąd mi się to wzięło. Ale początki z abdl były w gimnazjum, jak w wieku 13/14 lat, pierwszy raz udało mi się zdobyć pieluszkę dla dorosłych. Euforii nie było końca i czekałem tylko, żeby był już wieczór i w końću ją założyć. To był taki pierwszy mały ale wielki krok, który wprowadził mnie w ten świat. Zacząłem później szukać w internecie coś o pieluszkach dla dorosłych, natknąłem się na jakieś wzmianki o abdl i o ludziach, lubiących być jak maluszki. Przed tym wszystkim, zastanawiałem się, czy wszystko jest ze mną okej. Ale jak poznałem te społeczeństwo, to rozwiałem swoje wątpliwości. Coż, chyba tyle tytułem wstępu :3 Jeśli ktoś ma jakiekolwiek pytania, to chętnie odpowiem :3
mikki 13 dni temu
Hej. Pytań brak... chyba... to czyli bardziej wolisz np. ubierać się jak trochę większe dziecko niż bobas? Czy masz potrzebę zachowywania się i bawienia się jak przedszkolak? Jeżeli tak to czy wtedy mimo wszystko zawsze chcesz nosić pieluchy czy nie?
Pytam bo mam znajomego który też raczej woli udawać przedszkolaka. Każdy jest inny, ale jestem ciekaw jak to wygląda u Ciebie.
*warm hugs*
Maciuś95 13 dni temu
Witamy